Wzmacniacz sygnału (repeater)

WRP-NANO

Port LAN

1x10/100Mbps

Prędkość transmisji WiFi

maks. 300Mbps

Tryby pracy

repeater, AP

Anteny

2x wewnętrzne

Zasilacz

wewnętrzny

Opis

Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału sieci WiFi (repeater) WRP-NANO jest typowym urządzeniem pozwalającym zwiększyć zasięg sieci. Pozwala on zlikwidować martwe strefy i zapewnić dostęp do internetu w miejscach do których nie sięga sygnał z routera. Drugą jego funkcją jest zapewnienie dostępu do sieci bezprzewodowej da urządzeń nie posiadających bezprzewodowych kart sieciowych.

Dwa tryby pracy

 1. Tryb wzmacniacza sygnału sieci czyli repeatera - pokrycie martwych stref
  Repeater pozwala dostarczyć sygnał w miejsca w które główny router nie sięga. Instalujemy go w miejscu w którym zasięg nadal jest akceptowalny a on zwiększa zasięg sieci do miejsc wcześniej nie pokrytych sygnałem.
  W trybie repeatera urządzenia takie jak XBOX, dekodery telewizyjne czy komputery możemy podłączyć do portów LAN. Dzięki temu urządzenia nie mające kart bezprzewodowych możemy podłączyć do sieci bezprzewodowej.

   

 2. Tryb punktu dostępowego – dostęp bezprzewodowy
  WRP-300A może również służyć jako punkt dostępowy. Możemy go użyć wszędzie tam gdzie mamy dostęp przez kabel a chcemy mieć dostęp bezprzewodowy.

   

Łatwa konfiguracja

Repeater posiada wskaźnik zasięgu sieci dzięki któremu możemy dobrać właściwą dla niego lokalizację. Drugim ułatwieniem jest przycisk WPS który pozwala automatycznie zestawić połączenie pomiędzy repeaterem a routerem.

Oszczędność miejsca – rozmiar nano

Wzmacniacz sygnału WRP-NANO jest bardzo mały a dodatkowo montowany jest bezpośrednio w gnieździe zasilającym co eliminuje konieczność stosowania zewnętrznego zasilacza dzięki czemu unikamy plątaniny kabli.

Cechy produktu

1 port Fast Ethernet LAN
Bezprzewodowa transmisja do 300Mbps
Mały rozmiar

Specyfikacja produktu

Port LAN

1x10/100Mbps

Protokoły i standardy

IEEE 802.3, 802.3u,
802.11b/g/n

Prędkość transmisji WiFi

maks. 300Mbps

Tryby pracy

repeater, AP

Szyfrowanie

WPA/WPA2

Anteny

2x wewnętrzne

Moc

17 dBm (max EIRP)

Temperatura pracy

0°C~40°C

Wilgotność pracy

10%~90% bez kondensacji

Zasilacz

wewnętrzny

Opakowanie zawiera

urządzenie, instrukcję szybkiej instalacji