Marka 8level powstała w 2007 roku w wyniku inwestycji w rozwój nowoczesnych technologii, które stanowią podstawę w budowie naszego nowego „cyfrowego domu”. W roku 2008 rozpoczęto produkcję pierwszej bramki VoIP, która pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne poprzez Internet. Obecnie prowadzone są wytężone prace nad wprowadzeniem rozwiązań multimedialnych, które znajdą zastosowanie w każdym nowoczesnym - cyfrowym domu. Już na samym początku procesu produkcyjnego – a więc podczas fazy projektowania – kładziony jest nacisk na ponadprzeciętną funkcjonalność oraz bardzo wysoką jakość wykonania oferowanych urządzeń. Wszystko to przy zachowaniu kluczowego parametru jakim jest przystępna cena.

Dbamy o naszych Klientów dlatego działamy w oparciu o strategię przejrzystości. Ważnym podmiotem w naszej działalności są nasi Partnerzy – dlatego prowadzimy politykę typu: 1in1 – czyli „jeden autoryzowany Dystrybutor w jednym regionie geograficznym”, dzięki czemu możemy zapewnić kontrolę oraz najwyższy poziom obsługi w każdym z segmentów piramidy sprzedaży. Partnerzy zaopatrywani są bezpośrednio z magazynów w Polsce, co pozwala zapewnić pełną dostępność oferowanych rozwiązań.

Motto

Lokalne potrzeby – globalna dystrybucja.

Misja

Naszą misją jest globalne dostarczanie sprzętu, który jest dostosowany do lokalnych potrzeb użytkowników oraz ułatwia im korzystanie z zalet cyfrowego świata.

Wizja

Chcemy globalnie dostarczać sprzęt uwzględniający lokalne potrzeby. Ściśle współpracujemy z dystrybutorami i subdystrybutorami w poszczególnych regionach, aby móc przystosować oferowane rozwiązania do potrzeb odbiorcy lokalnego. Stawiamy na świeże pomysły i rozwiązania. Pilnie słuchamy naszych Partnerów i wspólnie z nimi budujemy to czego potrzebują ich Klienci.

Produkcja

Dzięki temu, że nasze produkty wytwarzane są na Dalekim Wschodzie możemy zachować atrakcyjne ceny dostarczając bardzo dobre produkty - produkty, które wytwarzamy słuchając potrzeb odbiorców na całym świecie. To nasi Klienci mają wpływ na rozwój naszych urządzeń, to oni decydują o ich kształcie. Chcesz nam opowiedzieć o swoim pomyśle? Napisz do nas

Dystrybucja

Dystrybucją naszych produktów zajmują się nasi regionalni Partnerzy. To oni najlepiej znają potrzeby lokalnych społeczności i mówią nam co możemy zrobić, aby nasze produkty były jeszcze lepsze. Poszukujesz dystrybutora w Twoim regionie? A może uważasz, ze jesteś dobrym kandydatem na dystrybutora produktów marki 8level? Napisz do nas

Współpraca

Masz pomysł na współpracę z nami? Rewelacyjny pomysł na produkt, sprzedaż czy promocje? Może na coś o czym nawet jeszcze nie pomyśleliśmy? Chcesz z nami pracować nad wspólnym celem? Napisz do nas

Konfiguracja zestawu alarmowego 8level ALRM-KIT-BASE przy użyciu aplikacji mobilnej Smart Alarm

Zestaw alarmowy 8level ALRM-KIT-BASE, jest fabrycznie sparowanym rozwiązaniem mogącym strzec dostępu do domu, biura czy magazynu. Możliwość jego rozbudowy o kolejne elementy, daje użytkownikowi swobodę i komfort pracy z tym rozwiązaniem. Aplikacja mobilna SmartAlarm dodatkowo podnosi walory funkcjonalne zestawu oraz czyni jego obsługę łatwiejszą i możliwą z każdego miejsca w którym użytkownik ma dostęp do Internetu mobilnego.

Sprawdź nasz kanał na YouTube

Aktualizacja oprogramowania w WRP-300 | 8level

Filmik pokazujący proces aktualizacji oprogramowania w repeaterze 8level WRP-300.

Sprawdź nasz kanał na YouTube

Monitoring do domu i firmy w jakości Full HD – prezentacja systemu 8level AHD 1080P

Zapraszamy do zapoznania się prezentacją systemu AHD 1080P. W skład systemu wchodzą dwa cyfrowe rejestratory: czterokanałowy DVR-1080P-041-1 i ośmiokanałowy DVR-1080P-081-1 oraz kamery stałoogniskowe: wewnętrzna AHD-I1080-363-1 i zewnętrzna AHB-E1080-363-1, a także kamera zewnętrzna zmiennoogniskowa AHB-E1080-VF4-1.

Sprawdź nasz kanał na YouTube